דירות להשכרה

פורסם באתר

דירה חדשה להשכרה בחיפה

כמו בכל עיר גדולה, גם בעיר חיפה לא פשוט למצוא דירות טובות להשכרה. אם זה דירות ישנות במצב מוזנח ואם זה דירות שבעליהן לא מטפלים בתחזוקה של הדירה, למצוא דירה טובה לטווח ארוך בחיפה היא משימה שיכולה לקחת זמן. בכדי שתוכלו לחסוך לכם את זמן החיפושים אחר הדירה המתאימה לכם, אתם יכולים לבחור דירה בפרוייקט ייחודי המציע דירה חדשה להשכרה בחיפה. הפרוייקט כולל תנאים נפלאים לכל דייר המעוניין להשתקע בעיר לתקופה ארוכה.

 

דירה חדשה בסטנדרט גבוה היא חלומם של הרבה מאוד ישראלים. בכדי להגשים את החלום הזה הוקמו בישראל פרוייקטים ייחודים של שכירות לטווח ארוך. בעיר חיפה תוכלו למצוא פרוייקט חדש ומושקע במיוחד המציע את הדירות החדשות להשכרה לטווח ארוך. הפרוייקט ממוקם באיזור מרכזי בעיר התחתית הקרוב לכל איזורי הבילוי והמסעדות הטובים ביותר של העיר חיפה.

 

דירה להשכרה בחיפה – מחיר

 

המחירים לדירה להשכרה בחיפה תלויים באיזור השכונה בה נמצאת הדירה וכמובן במצב הבניין ושנת הבנייה שלו. בפרוייקטים של דיור לטווח ארוך בשכירות, המחירים הם תואמים את מחירי השוק עם יתרון אחד משמעותי – חוזה שכירות לטווח ארוך עם עלות שכירות ידועה מראש.

 

דירה להשכרה בואדי סאליב

 

שמעתם על שכונת ואדי סאליב בחיפה? שכונת ואדי סאליב בעיר חיפה נחשבת לאחת השכונות הציוריות והיפות של העיר. מבנים רבים בשכונה קיימים עוד מהמאה ה-19 והיא ממוקמת באיזור מרכזי ביותר של העיר חיפה עם נגישות לתחבורה ציבורית לכל מקום בעיר.

 

דירה להשכרה בואדי סאליב לטווח ארוך 

 

מעוניינים להגיע לדירה להשכרה בואדי סאליב לטווח ארוך? הגעתם למקום הנכון! קבוצת גולדן ארט Golden Art הקימה פרוייקט ייחודי בחיפה אשר נקרא 'הרובע'. הפרוייקט כולל בניינים חדשים וחדישים עם כל השירותים הטובים ביותר לדייר כולל חנייה פרטית מקורה תת קרקעית, חדר כושר של הבניין, לובי מפואר ואפילו פטיו מרוהט עם פינות ישיבה בכל בניין.

 

דירה חדשה להשכרה בחיפה בפרוייקט הייחודי של קבוצת גולדן ארט Golden Art

 

לקבלת הצעת מחיר לדירה חדשה להשכרה בחיפה, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר, ונציגי קבוצת גולדן ארט Golden Art ישמחו להראות לכם את הדירות הנהדרות של הפרוייקט.