דירות להשכרה

פורסם באתר

דירה מרוהטת להשכרה בעיר תחתית

עובדים או לומדים בעיר חיפה? זה הזמן לשדרג את מקום המגורים שלכם. אם יש לכם דירה ישנה ברשותכם או אתם גרים בשכירות, אתם יכולים לשדרג את רמת החיים שלכם בצורה מושלמת. סטודנטים רבים הלומדים בחיפה ואנשי מקצוע כגון רופאים, אחיות ואנשי הייטק, יכולים למצוא בעיר חיפה את האחת השכונות המיוחדות ביותר בעיר. שכונת ואדי סאליב, הנחשבת לאחת השכונות הותיקות בערי הצפון, מתחדשת בצורה מרשימה כבר לא מעט שנים באמצעות השקעות של גורמים פרטיים ועיריית חיפה. כיום, ניתן למצוא דירה מרוהטת להשכרה בעיר תחתית בשכונת ואדי סאליב. הדירות נמצאות בבניינים חדשים בפרוייקט מגורים חדש הנחשב לאחד המוצלחים ביותר בעיר.

 

דירה מרוהטת להשכרה בחיפה

 

אם הצפון הוא המקום המושלם בשבילכם, דירה מרוהטת להשכרה בחיפה תיהיה הדרך הנוחה ביותר לגור באיזור הצפון. בפרוייקט החדש בשכונת ואדי סאליב שבעיר התחתית, תוכלו להיכנס לדירה חדשה מרוהטת בארונות ומאובזרת במכשירי חשמל בסיסיים. כניסה לדירה מרוהטת עם מוצרי חשמל מאפשרת לכם לחסוך בהוצאת מעבר דירה בצורה משמעותית.

 

דירה מאובזרת להשכרה בצפון

 

רוצים כבר לראות את הדירות בפרוייקט החדש? אם אתם מחפשים דירה מאובזרת להשכרה בצפון, תדעו שאתם במקום הנכון! הפרוייקט החדש, אשר נקרא 'הרובע', הוא פרוייקט הדגל של קבוצת גולדן ארט Golden Art. קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art הקימה את 'הרובע' כפרוייקט ייחודי המאפשר השכרה לטווח ארוך בדירות מאובזרות ומרוהטות. בנוסף, לכל בניין בפרוייקט יש חנייה תת קרקעית ולובי מפואר בכניסה לבניין. שירותי הבניין כוללים חדר כושר מאובזר ופינות ישיבה בפטיו הבניין.

 

דירה מרוהטת להשכרה בואדי סאליב

 

לקביעת ביקור בדירה מרוהטת להשכרה בואדי סאליב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לנציגי קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art. נציגי החברה ישמחו לעשות לכם סיור בבניינים החדשים של הפרוייקט וסיור בדירות המאובזרות המוצעות להשכרה בפרוייקט.

 

דירה מרוהטת להשכרה בעיר תחתית בפרוייקט של קבוצת גולדן ארט Golden Art

 

'הרובע' הוא פרוייקט המספק לכם פתרונות רבים אשר יחסכו לכם זמן ובעיקר כסף ויתנו לכם שקט נפשי ורוגע במעבר הדירה הבא שלכם. בכדי שלא תפספסו דירה מרוהטת להשכרה בעיר תחתית, כדאי לכם להגיע כבר בימים הקרובים לסיור במתחם החדש.