דירות להשכרה

פורסם באתר

דירת 3 חדרים להשכרה בחיפה

איפה כדאי היום לשכור דירה של 3 חדרים בחיפה? בשנים האחרונות יותר ויותר משפחות עם ילדים מחפשות דירות 3 חדרים להתגורר בהן. מכיוון שמחירי הדירות רק עולים מדי שנה ומחירי השכירות מרקיעים שחקים, דירות 3 חדרים הפכו להיות מוצר מבוקש בשוק הנדל"ן באופן כללי ובשוק הדירות בפרט. דירת 3 חדרים להשכרה בחיפה יכולה להתאים לזוגות נשואים עם 2 ילדים או לבני זוג המתכננים להקים משפחה בקרוב.

 

ניתן למצוא בחיפה דירות ישנות בכל שכונות העיר המוצעות להשכרה, אבל האופציה הטובה ביותר היא כמובן השכרה של דירה חדשה. אם אתם חולמים על מגורים בדירה חדשה בבניין חדיש עם לובי מפואר, תוכלו למצוא את הדירות הללו באחת השכונות הותיקות של העיר – שכונת ואדי סאליב. בשכונת ואדי סאליב הוקם פרוייקט חדש הנחשב לאחד הפרוייקטים לבנייה האיכותיים ביותר בעיר. הפרוייקט נבנה במטרה להשכיר דירות לטווח ארוך למשפחות, יחידים וזוגות המעוניינים לגור בעיר חיפה.

 

דירת 3 חדרים להשכרה בעיר תחתית

 

בחיפוש אחר דירת 3 חדרים להשכרה בעיר תחתית, ניתן למצוא דירות ישנות רבות מכיוון שאיזור זה של העיר הוא ותיק מאוד. אם כן, המגורים בדירה חדשה באיזור העיר התחתית הם מומלצים ביותר ומאפשרים להינות מכל הטוב של העיר חיפה עם הגעה נוחה לחופי הים של העיר.

 

דירת 3 חדרים להשכרה מחיר

 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לדירת 3 חדרים להשכרה? זה הזמן לפנות לפרוייקט 'הרובע' של קבוצת גולדן ארט Golden Art אשר הוקם בשכונת ואדי סאליב. הפרוייקט כולל דירות 2 חדרים ועד 4 חדרים מאובזרות ומעוצבות בצורה מושלמת. באתר של הפרוייקט ניתן לשכור דירות חדשות לטווח ארוך עם עלות שכירות ידועה מראש ועם כל התנאים הטובים ביותר שבניין חדש יכול לתת לכם.

 

דירת 3 חדרים להשכרה בואדי סאליב

 

פרוייקט 'הרובע' מציע לכם דירת 3 חדרים להשכרה בואדי סאליב באחד האיזורים השוקקים והתוססים ביותר בעיר. כל מקומות הבילוי והמסעדות המצויינות של העיר ממוקמות באיזור וגם שוק הפשפשים הנפלא של חיפה.

 

דירת 3 חדרים להשכרה בחיפה בפרוייקט החדש של קבוצת גולדן ארט Golden Art

 

לפרטים נוספים על תנאי החוזה לדירת 3 חדרים להשכרה בחיפה בפרוייקט 'הרובע', צרו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו להגיע לראות את הדירה הבאה שלכם.