דירות להשכרה

פורסם באתר

השכרה בעיר תחתית חיפה

עיר התחתית בחיפה מתפתחת בצורה נפלאה בעשור האחרון וניתן לראות יותר ויותר פרוייקטים איכותיים של בנייה למגורים במטרה למשוך משפחות צעירות לאיזור העיר התחתית. אחד הפרוייקטים האיכותיים ביותר של העיר התחתית מציע השכרת דירות לטווח ארוך. השכרה בעיר תחתית חיפה לטווח ארוך היא משתלמת במיוחד מכיוון שמחירי השכירות רק עולים בשנים האחרונות ולעיתים התמורה אינה משתלמת בעיקר כאשר מדובר בדירות ישנות ומוזנחות.

 

כיום ניתן לשכור דירה חדשה לגמרי בפרוייקט ייחודי המציע חוזי שכירות לטווח ארוך עם אפשרות להינות מכל השירותים המצויינים של בניין חדש. בניין חדש הכולל לובי מפואר, חנייה תת קרקעית, דירות מרוהטות ומאובזרות הוא השאיפה של כל משפחה אשר מעוניינות להשתקע באחת הערים היפות של ישראל.

 

השכרת דירות בואדי סאליב

 

שכונת ואדי סאליב ממוקמת באיזור העיר התחתית של חיפה. בשכונת ואדי סאליב ניתן למצוא אתרי תיירות נפלאים כשחלקם נשתמרו בצורה נפלאה עוד מהמאה ה-19. המגורים בשכונה הם נוחים ביותר כאשר כל השירותים הבסיסיים להם זקוקה כל משפחה נמצא במרחק הליכה קצר. השכרת דירות בואדי סאליב גם כן ניתן למצוא בפרוייקט החדש של העיר התחתית המציע דירות להשכרה לטווח ארוך עבור משפחות, יחידים וזוגות.

 

השכרת דירות בחיפה

 

משפחה המעוניינת להינות משקט כלכלי לטווח ארוך ולשמור על החסכונות שלה מבלי להשתעבד לבנק, יכולה להצטרף לפרוייקט השכרת דירות בחיפה בשכונת ואדי סאליב. הפרוייקט נבנה על-ידי קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art וכולל בתוכו דירות חדשות עם חוזה שכירות לטווח ארוך. הדירות מעוצבות ומוכנות לאכלוס עם ארונות ומוצרי חשמל לשימוש האישי של הדיירים השוכרים את הדירה.

 

קביעת פגישה להשכרת דירות בעיר תחתית

 

מעוניינים לקבוע פגישה בנוגע להשכרת דירות בעיר תחתית? זה הזמן לפנות לפרוייקט 'הרובע' של קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art. פרוייקט 'הרובע' כולל בניינים חדשים עם דירות המוצעות להשכרה לטווח ארוך וזהו אחד הפרוייקטים הייחודיים בישראל בכלל ובחיפה בפרט ונחשב לפרוייקט מצליח גם במדינות אחרות בעולם. השכרה בעיר תחתית חיפה בפרוייקט הייחודי של קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art היא מומלצת לכל אחד ובעיקר למשפחות הנמצאות בחיפוש אחר דירה איכותית וחדשה להשכרה בעיר תחתית חיפה.