דירות להשכרה

פורסם באתר

נכס בצפון להשכרה

מתקשים למצוא נכס איכותי בצפון להשכרה? זה הזמן להכיר את הפרוייקטים החדשים לשכירות לטווח ארוך. בעיר חיפה הוקם אחד הפרוייקטים המיוחדים של העיר הכולל דירות חדשות עם מפרט עשיר, לובי מושקע וחנייה פרטית, והן מוצעות להשכרה לטווח ארוך. בכדי להגיע היום לדירה חדשה באיזור חיפה, יש צורך בהשקעה גדולה והתחייבות למשכנתא. על מנת שתוכלו לעשות את מעבר הדירה שלכם בקלות וללא הוצאה גדולה מהחסכונות שלכם, אתם יכולים לשכור דירה חדשה לגמרי מפרוייקט ייחודי שמטרתו להנגיש דירות חדשות למשפחות, צעירים וזוגות המעוניינים לגור בעיר חיפה לתקופה ממושכת.

 

נכס להשכרה בואדי סאליב

 

אחת השכונות הותיקות והציוריות של העיר התחתית בחיפה היא שכונת ואדי סאליב. השכונה מושכת אליה אנשי תרבות ורוח כבר שנים רבות והיום גם מושכת אליה משפחות וזוגות צעירים המעוניינים להשתקע בעיר חיפה לטווח הארוך. היום ניתן למצוא נכס להשכרה בואדי סאליב עם חוזה לטווח ארוך בדירה חדשה לגמרי.

 

נכס להשכרה בחיפה מחיר

 

המחירים לנכס להשכרה בחיפה תלויים במספר פרמטרים כגון מספר החדרים, משך זמן ההשכרה והמפרט של הדירה. הדרך המשתלמת ביותר לשכור דירה חדשה בחיפה היא באמצעות חוזה שכירות לטווח ארוך. חוזה מסוג זה מאפשר לכם שקט ורוגע כלכליים לתקופה ארוכה ואפשרות להשתמש בכל השירותים הטובים ביותר של בניין חדש הכולל מעלית, חנייה מקורה ולובי יפה ונעים.

 

נכס להשכרה בעיר תחתית 

 

איך מגיעים לנכס להשכרה בעיר תחתית של חיפה? דרך פנייה לקבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art תוכלו להגיע לכל הדירות החדשות המוצעות להשכרה לטווח ארוך. הדירות החדשות הוקמו בפרוייקט ייחודי בשם 'הרובע'. קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art מציעה לכם לגור בשכירות באחת הדירות החדשות של הפרוייקט במתחם חדש לגמרי בעיר התחתית של חיפה.

 

נכס בצפון להשכרה בפרוייקט 'הרובע'

 

רוצים לסגור על נכס בצפון להשכרה? צוות קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art ישמח לעשות לכם סיור במתחם 'הרובע' המפורסם ולהראות לכם את הדירות החדשות של הפרוייקט. הדירות של פרוייקט 'הרובע' מעוצבות בצורה נפלאה ומרוהטות בארונות ומוצרי חשמל לשימושכם האישי. נכס בצפון להשכרה באיכות גבוהה ולטווח הארוך, אפשר למצוא רק בפרוייקט 'הרובע' של קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art.