דירות להשכרה

www.talniri.co.il פורסם באתר

נפתחה ההרשמה להשכרת דירות ארוכת טווח בפרויקט הרובע בואדי סאליב

חברת גולדן ארט, המקימה את פרויקט הרובע בשכונת ואדי סאליב בחיפה, פתחה השבוע את ההרשמה להשכרת דירות בבניין המיועד להשכרה ארוכת טווח. הבניין להשכרה ינוהל באופן מלא על ידי החברה והפסיליטיז שלו הכוללים חדר כושר, מועדון דיירים, חדר כביסה, עמדת שומר, חברת ניהול ואחזקה עם אב בית 24/7 ומערכת חימום מים מרכזית.

הבניין להשכרה בן 9 קומות וכולל 131 דירות בנות 2,3 ו-4 חדרים, כ-85% מהדירות הן דירות קטנות אך סטנדרטיות של 2-3 חדרים שכוללות מרפסת/גינה. מדובר בדירות מרוהטות עם מטבח מאובזר הכולל כיריים, מקרר, מדיח ותנור, ארונות קיר ומיזוג מיני מרכזי דירתי. חלק מהדירות יוצעו עם ריהוט מלא לטובת גיוון המענה לצרכי שוכרים.

המחיר: החל מ-3,300 שקל לדירת 3 חדרים

אבזור מלא כולל מוצרי חשמל

מחירים:
דירות 2 חדרים יושכרו החל מ-2,800 שקל לחודש
דירות 3 חדרים יושכרו החל מ-3,300 שקל לחודש

לדברי שמעון ג'יני מנכ"ל חברת גולדן ארט "ההשכרה לטווח ארוך היא פתרון לצרכי דיור של קבוצות אוכלסיה מגוונות והיא גם חלק מהראייה שלנו לראות את עצמנו כחלק בלתי נפרד מהשכונה המתפתחת לטווח הארוך. הקונספט הזה מבטיח לשוכרים ביטחון ושקט נפשי בכל הקשור למגוריהם, תוך ידיעה ששכר הדירה שלהם ידוע לכל תקופת השכירות ואיכות הדירות והשירות הנלווה אליהם יהיו ברמה הגבוהה ביותר. התכנון של דירות 2 ו- 3 חדרים אופטימלי עבור בודדים וזוגות צעירים ומתאים גם לסטודנטים כדירות שותפים".

הבניין להשכרה מהווה חלק מפרויקט הרובע הכולל גם 2 בניינים עם דירות למכירה בתמהיל של 3, 4 ו-5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. סה"כ כולל הפרויקט 198 יח"ד. לפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ"ר, חניה תת קרקעית, והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה. האכלוס של 2 הבניינים הנוספים צפוי ב- 2020.