דירות להשכרה

פורסם באתר

פרוייקט הרובע חיפה

חולמים על מגורים בבניין חדש ובשכונה חדשה ותוססת? כדאי שתכירו את פרוייקט הרובע חיפה המציע לכם מגוון דירות להשכרה לטווח ארוך. תרבות השכירות בארץ היא לטווח קצר וחוזי השכירות בארץ נוטים לעלות בכל שנה ושנה. פרוייקט הרובע הייחודי בחיפה מאפשר לכם להיכנס לדירה עם שכירות ידועה מראש לכל תקופת החוזה כשהחוזה הוא לטווח ארוך. בנוסף לזה, אתם נכנסים לדירה חדשה לגמרי בבניין מפואר עם לובי מעוצב ויפה, חנייה תת קרקעית, חדר כושר בבניין ושירותי אחזקה וניהול מקצועיים של חברת ניהול מבנים.

 

פרוייקט הרובע עיר תחתית

 

למה כדאי לכם להגיע לראות את הדירות של הפרוייקט? דבר ראשון, הפרוייקט הייחודי ממוקם באיזור מרכזי בחיפה עם תחבורה ציבורית נוחה לכל מקום וכמובן עם חנייה מקורה תת קרקעית בבניין. דבר שני, הפרוייקט המהמם נמצא באיזור העיר התחתית במרחק נסיעה קצר מחופי הים הנפלאים של העיר. פרוייקט הרובע עיר תחתית הוא למעשה חלום שהתגשם למאות משפחות וזוגות המחפשים לגור במיקום נפלא ובמחיר הוגן ולטווח ארוך.

 

אילו דירות יש בפרוייקט הרובע?

 

בפרוייקט הרובע תוכלו למצוא דירות של 2 חדרים, 3 חדרים, 3.5 חדרים ו-4 חדרים. הדירות מגיעות עם עיצוב מהמם, מטבחים מאובזרים עם מכשירי חשמל וארונות בגדים. למעשה, בכל דירה בפרוייקט אתם מקבלים כל מה שאתם צריכים בכדי לגור בנוחות באיזור מרכזי באחת הערים הגדולות בארץ.

 

פרוייקט הרובע ואדי סאליב – איך אפשר לראות את הדירות?

 

אם אתם מתלבטים איזו דירה מתאימה לכם בפרוייקט הרובע ואדי סאליב, זה הזמן לפנות לנציגי קבוצת גולדן ארט Golden Art אשר הקימה את הפרוייקט המדהים הזה בלב העיר חיפה. קבוצת גולדן ארט Golden Art הקימה פרוייקטים דומים בערים גדולות בעולם בהצלחה רבה וכעת גם לכם יש אפשרות להינות ממגורים בשכונה מהממת באחד האיזורים התוססים בעיר חיפה.

 

פרוייקט הרובע חיפה של קבוצת גולדן ארט Golden Art

 

פרוייקט הרובע חיפה נחשב לאחד הפרוייקטים המהפכניים בישראל. הפרוייקט כולל שכירות לטווח ארוך בדירות חדשות לגמרי עם חניה מקורה תת קרקעית. אם החלום שלכם לגור בבניין חדש ומפואר הכולל חדר כושר, חנייה תת קרקעית וקירבה לאחד האיזורים המיוחדים ביותר בחיפה, פרוייקט הרובע בחיפה הוא המקום המושלם עבורכם.