דירות להשכרה

פורסם באתר

שכירות בעיר תחתית חיפה

כמה עולה שכירות בעיר תחתית חיפה? אם אתם מחפשים דירות להשכרה בעיר התחתית בחיפה ומתקשים למצוא דירה טובה עבורכם, כדאי לכם לבחור בדירה בבניין חדש הכולל לובי מפואר, מעליות, חדר כושר, חברת ניהול וחנייה תת קרקעית לדיירים בבניין. דירות ישנות בעיר חיפה יש לרוב ולא תמיד אפשר למצוא דירה במצב טוב עם מעלית. אם יש לכם ילדים קטנים מומלץ לכם לשכור דירה חדשה עם מעלית בפרוייקטים החדשים של העיר התחתית.

 

שכירות בצפון

 

נהוג לחשוב כי שכירות בצפון הארץ היא יחסית לא יקרה, אבל כמו כל מוצר בשוק הכל עניין של היצע וביקוש. בעיר הצפונית חיפה יש ביקוש רב בכל העיר ובפרט בעיר התחתית אשר מספקת עבודה לעשרות אלפי עובדים בכל יום, אם זה בתחום הרפואה, ההייטק והמקצועות החופשיים. כמו בכל עיר גדולה בישראל, גם בחיפה שכירות לדירה יכולה להוות הוצאה גדולה עבור משפחה. הדרך הטובה ביותר לשכור דירה ולהינות ממחיר יציב לאורך זמן, היא באמצעות שכירות לטווח ארוך.

 

שכירות בחיפה לטווח ארוך

 

דירות חדשות בשכירות בחיפה לטווח ארוך ניתן למצוא בפרויקט המיוחד 'הרובע' בעיר התחתית. זהו אחד הפרוייקטים הייחודיים בישראל המאפשר חתימת חוזי שכירות לטווח ארוך עם כל השירותים הטובים ביותר שאפשר לקבל בבניין חדש. שכירות בעיר תחתית חיפה בפרוייקטים חדשים היא כדאית ומשתלמת במיוחד.

 

שכירות בעיר תחתית בפרוייקט 'הרובע'

 

רוצים להגיע למתחם 'הרובע'? זה הזמן לפנות לקבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art ולתאם מועד ביקור בדירות המוצעות להשכרה. הדירות מאובזרות בצורה נפלאה עם מוצרי חשמל בסיסיים וארונות אשר ישרתו אתכם לאורך כל תקופת השכירות. בבניינים של הפרוייקט אפשר למצוא לובי יפה ומעוצב, מעליות בכל בניין, חברת ניהול בניינים אשר מספקת לכם שירות יום יומי וחניון תת קרקעי מקורה.

 

שכירות בעיר תחתית חיפה בפרוייקט המרהיב של קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art

 

לקביעת יום ושעה לסיור במתחם הנפלא של קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art, השאירו את הפרטים שלכם באתר הפרוייקט. נציגי קבוצת הנדל"ן גולדן ארט Golden Art יתאמו איתכם תאריך להגעה למתחם ותוכלו לעשות סיור בדירות על-פי הגודל הרצוי לכם. בבניינים של הפרוייקט ניתן למצוא דירות 2 חדרים, דירות 3 חדרים, ודירות 4 חדרים כשבחלקן יש מרפסות עם נוף משגע לים.