דירות להשכרה

www.calcalist.co.il פורסם באתר

פרויקט השכרה בוואדי סאליב בחיפה ייפתח לאכלוס בקרוב

ל"כלכליסט" נודע כי הפרויקט, שהוקם בידי חברת גולדן ארט במסגרת חוק עידוד השקעות הון, כולל 131 דירות. 85% מהן בנות 2־3 חדרים, והיתר דירות בנות 4 חדרים. מחירים: מ-2,800 שקל לדירת 2 חדרים, ומ-3,300 שקל לדירת 3 חדרים

הפרויקט, שהוקם בידי חברת גולדן ארט במסגרת חוק עידוד השקעות הון, כולל 131 דירות. הבניין הוא חלק מפרויקט הרובע, הכולל גם שני בניינים עם דירות למכירה בתמהיל של 3, 4 ו־5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. בסך הכל הפרויקט כולל 198 דירות, ויכלול גם חזית מסחרית בשטח של 800 מ"ר וחניה תת־קרקעית. הפרויקט צמוד לפארק חדש בשטח של 12 דונם שהוקם על ידי העירייה. אכלוס שני הבניינים הנוספים צפוי ב־2020.
הבניין שמוצע כעת להשכרה הוא בן תשע קומות. 85% מהדירות הן בנות 2־3 חדרים, והיתר דירות בנות 4 חדרים. כל הדירות כוללות מטבח מאובזר, ארונות קיר ומיזוג מיני־מרכזי דירתי. חלק מהדירות יוצעו עם ריהוט מלא.

פרויקט השכרה בשכונת ואדי סאליב בעיר התחתית בחיפה צפוי להיפתח לאכלוס בחודש הקרוב, כך נודע ל"כלכליסט".

כמו כן הבניין יכלול חדר כושר, מועדון דיירים, חדר כביסה, עמדת שומר, חברת ניהול ואחזקה עם אב בית 24/7 ומערכת חימום מים מרכזית.
מחירי הדירות בפרויקט: מ־2,800 שקל לדירת 2 חדרים, ומ־3,300 שקל לדירת 3 חדרים. שמעון ג'יני, מנכ"ל גולדן ארט: "אנו מסתכלים תמיד על הפוטנציאל של האזור לטווח הארוך. אנחנו מאמינים בשכונת ואדי סאליב, ולכן היה חשוב לנו לכלול בפרויקט גם בניינים להשכרה לטווח ארוך. חיפה היא דוגמה לעיר עם מרכז הייטק ומוסדות אקדמיים גדולים, והביקושים בקרב הסטודנטים והסגל האקדמי הצעיר לדירות להשכרה גבוהים".